Іnspector Freimut

She is checking up the food, service and sanitary regulations before passing her fair judgment and final verdict. "Examine your conscience" is the main slogan of this reality show. 

Video
Sort by:
date    
popularity    
 • Diana.,. 24 октября, 17:49
  Ольга проведіть інспекцію у Там Тамі в місті Луцьку на вулиці Сухомлинського,
 • Юлия 13 декабря, 16:22
  Оля проверь пожалуйста школу 69 г. Киева соломянский район ул. Донецкая 25. Столовая ушасная, купила соску в кесте оказалось что сосиска в апаковачной плёнке. Посуду моют плохо она остаётся грязная и стаканы тоже. Туалеты на третьем этаже ужасныые туда зайти нельзя там воняет их моют только в конце учебного дня.. Приедь пожалуйста и проверь школу.
 • марія 10 декабря, 16:02
  Ольга!Будь-ласка перевврте школу в селі Нищі Лубянки Збаразького району,Тернопільськоі області особливо туалет,просто жах!!!
 • наталья 1 декабря, 23:55
  Ольга родители детей которые учатся в лицее эрудит в монастырыще черкасская обл очень просят проверить столовую. у нас учатся более 600 детей.Кормят редкостной дрянью .Директору все нравится Деньги на младшие классы выделяет местная власть. куда они идут никто не знает .дети все не едят повара орут не нравится не ходи .За старших детей мы платим сами .спросили повара цену обеда.та гордо заорала ОНО ТЕБЕ НАДО ЧТО ОЧЕНЬ УМНАЯ.Вот такое отношение за наши деньги.Мясных продуктов вообще нет .За что платим кому платим Мы очень просим помогите пожалуйста
 • Дарія 15 ноября, 18:22
  Хочу ще сказати що інколи наші вчителя бьють дітей й обзівае їх поганими словами і мені дуже страшно що в нас не дуже готують їжу сподіваюсь що ви все виправите м.Львів,вул.Зелена,школа №6
 • Дарія 15 ноября, 18:18
  Ольга,прошу вас провисти інспектію в місті Львові школа №6 вул.Зелена. Я там вчуся іхочу знати що на наша школа найкраща. До зустрічі!
 • Олена 14 ноября, 15:18
  Добрий день Ольго! Я прошу вас приїхати до Харківскої Загально Освітньої Школи у м. Харків №97. Бували такі випадки , що у дівчинки в їжі були дохлі мухи, чорна капуста та апариши. Вчителя дуже нахабні, репетують на дітей та обзивають їх поганими словами. Мені моя дитина розповідала що вчитель праці дуже часто не в тверезому стані. Охоронець грає в телефоні цілий день і їсть горіхи. Йому все одно куди підуть діти зі школи. І ще він їх випускає на вулицю за вугол покурити. У їдальні бруд не зовсім гарна їжа. Завжди хаус. Ми з батьками дуже сподіваємося , що ви на це якось відреагуєте и приїдете до нас у школу.Нам це дуже набридло! Дякую!
 • Наталя 9 апреля, 19:50
  Здрастуйте Ольго! Хотіла покликати вас у середню школу в місті Харків №162 на вулиці Пермській. У шкільній столовці таргани і посуд в якому роблять іжу ржавий будь ласка приідте!
  Оля 11 ноября, 12:23
  Привіт Оля! Хотіла б покликати Вас на інспекію у Борисласький пологовий будинок!